Letiště Ruzyně a Divadlo

Tipy na výlet, Praha
Kam a jak jedeme?

Že letiště je pro cestování a já jsem se spletla? Ale ne, pilotní projekt Divadla Na Zábradlí probíhal právě na letišti . Zahraniční autoři napsali divadelní hru (Penhall (Velká Británie), David Drábek (Česká republika), Falk Richter (Německo), David Gieselmann (Německo) a Viliam Klimáček (Slovensko)) právě pro tuto příležitost - Nebe nepřijímá.

Za čím jedeme?

Pokud na Ruzyni narazíte na divadelní představení, tak se mu nebraňte. A pokud chcete známé herce vidět v akci a v kamenném divadle, tak hra má premieru 24. září. Hrají zde:Jiří Ornest, Igor Chmela, Zdena Hadrbolcová, Ladislav Hampl, Ondřej Veselý, Natália Drabiščáková, Leoš Noha a další), posílený o spolupracovníky Divadla Letí (Pavlína Štorková, Richard Fiala a Tomáš Kobr.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Restaurace na Letišti jsou rozděleny do tří kategoriíí, podle toho, za kolik jídlo pořídíte. Pokud máte hlouběji do kapsy, pečlivě vybírejte a nebo svačinku s sebou.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Nápad hrát mezi obyčejnými lidmi a pro cestující vítáme. Vždyť některé herce známe jen z televizních obrazovek a seriálů.

Ostatní informace

Vstupné do kamenného diavadla je dle aktuálního ceníku a na letišti můžete sledovat představení zdarma. Bližší informace: http://www.nazabradli.cz/Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za kulturou
Byl zde::
1 turista
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Praha-Ruzyně
(vzdálenost od místa: 2.64 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Letiště Ruzyně a Divadlo

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace