Koupel v Masarykově vaně

Tipy na výlet, Slovácko
Kam a jak jedeme?

Zvu vás dnes do Hodonína. Nikoliv si zazpívat, ani zatancovat a ani se napít dobrého vína. Já vás dnes zvu na koupel. A to koupel neobyčejnou - v Masarykově vaně.

Za čím jedeme?

Masarykova vana Hodonín
Masarykova vana Hodonín
lupa

Co se vám vybaví, když se řekne Hodonín? Ať již je to cokoliv, toto město má také lázně. Jsou netradičně ve městě nedaleko nemocnice. Lázně to považují za svoji výhodu, neboť lékařská péče je pak po ruce na nejvyšší úrovni. V lázních se m. j. léčí pohybový aparát. A jednou perličkou je i koupel v rašelině v Masarykově vaně. prý je originál Masarykova, no ale věřte marketingovému oddělení:). Ale to nic neubírá na kráse a romantičnosti této koupele. Zastavte se a užijte si ji.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

V lázních i ve městě je možnost občerstvení, cukrárns v lázních je bezchybná. Odvezete si Lázeňské oplatky s Lázeňským likérem. Ubytování je dostupné jak ve městě, tak v lázních.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Mladé, progresivní lázeňství, opravený areál. Horší je to s polohou lázní ve městě, ale každé lázně mají své kouzlo.

Ostatní informace

Ceník lázeňských služeb je dostupný na recepci, je nutno se objednat dopředu. Vždy jsou problematičtější termíny o víkendech a odpoledne-večer. Zajistěte si proceduru včas.Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za kulturou
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Diskuse k výletu Koupel v Masarykově vaně

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace