Kadaň - krásné město

Tipy na výlet, České středohoří, Žatecko
Kam a jak jedeme?

Do této oblasti jsem se dostal náhodou, protože zde mám část své rodiny. Jinak bydlím asi 400 km odtud, ale to jenom tak na okraj.

lupa

Pokud chcete vidět nejužší uličku v České republice, tak jste na pravém místě. Můžete sem jet všemi dopravními prostředky kromě letadla, ikdyž někteří šílenci by letěli i letadlem. Ale v téhle oblasti to nedoporučuju, protože se tu nedávno jedno letadlo zřítilo.

Za čím jedeme?

lupa

Katova ulička je nejužší ulička v ČR. Ve svém nejužším místě měří 66,1 cm a její délka je 51 metrů. Procházka Katovou uličkou je velice krátká a tak můžete navštívit další zajímavé oblasti. Jednou z nich je nábřeží Maxipsa Fíka podél řeky Ohře. Procházka je velice příjemná a dobře se tam přemýšlí. Není tam téměř žádný hluk z dopravy. Na konci nábřeží je hráz na kterou můžete vyjít buď po schodech a nebo cestou, která je připevněna ke skále. Poté vyjdete opět na cestu a můžete jít zase na náměstí dát si třeba zmrzlinu a nebo můžete zajít ještě do takového sportvoního centra města, kde je opravdu všechno.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tak najíst se můžete v jedné restauraci, kde podávají zvlášť mořské plody. Dostanete se tam při východu z Katovy uličky zabočením do leva podél hradeb a tam už ji najdete. Já osobně jsem v té restauraci nebyl ale strašně mě lákají ty mořské plody. Tak kdyžtak napište, jaké tam měli pochoutky. =)

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

V tom městě se mi líbí prostě všechno. Až na pár lidí... Chytřejší pochopí. =)

Ostatní informace

Platí se parkování na náměstí.

WWW stránky města: http://www.mesto-kadan.cz/Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km), celodenní výlet (15-20 km)
Druh:
za kulturou, do přírody, na kole
Byli zde:
3 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Kadaň předměstí
(vzdálenost od místa: 0.51 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Kadaň - krásné město

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace