Kadaň

Tipy na výlet, Krušné hory a Podkrušnohoří
Kam a jak jedeme?

Do Kadaně je možné jet autem, nebo vlakem či autobusem a pokud jste z okolí, tak jistě i na kole je to velice hezká vyjížďka.

Za čím jedeme?

Rozhledna v Kadani
Rozhledna v Kadani
lupa

V Kadani jsme navštívili Kozí farmu, kde nás velice mile uvítali a zároveň jsme zde ochutnali čerství kozí sýr, kozí tvaroh, kozí mléko. Vše je zde možné zakoupit. Velice doporučuji kozí sýr, který je výborný. Sama se přiznávám, že jsem kozímu sýru nevěřila, že by mohl být chutný a bez jakéhokoliv zápachu. Dále jsem navštívili samotné město Kadaň, kde jsme se prošli po hradbách a zavítali jsme do místního infocentra, kde jsme si vyzvedli kartičku PUTOVÁNÍ MAXIPSA FÍKA. Dále jsme se prošli nejužší uličkou v ČR.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Najedli jsme se přímo v Kadani na náměstí a mohu přiznat, že jsme si moc nepochutnali a ceny zde byly hodně vysoké což nás moc nepotěšilo:(

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Nejužší ulička
Nejužší ulička
lupa

Z hradeb v Kadani je nádherný výhled na řeku a část města a je to velice romantická procházka. Jediné co se nám nelíbilo bylo na Kozí farmě, kde sice máte spoustu krásných poznatků, ale bohužel si v autě sebou odvezete také hromadu much:)

Ostatní informace

Vstupy jsme nikde neplatili. Pokud jedete autem doporučuji zaparkovat pod kadaňskými hradbami.Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Druh:
za kulturou, do přírody
Byli zde:
2 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Kadaň předměstí
(vzdálenost od místa: 0.43 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Kadaň

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace