Jak se oblékají princezny

Tipy na výlet, Praha
Kam a jak jedeme?

Strahovský klášter v Praze. Přijeli jsme tramvají č.22 na zastávku Pohořelec a pěšky jsme došly do arealu Strahovského kláštera. Nešli jsme do Strahovské knihovny ani do Strahovského pivovaru. Nešli jsme ani do Památníku národního písemnictví, který ve značně zůžené podobě pořád existuje v tomto areálu. Zamířili jsme ke Strahovské galerii, kde do 31.1.2009 je umístěna výstava JAK SE OBLÉKAJÍ PRINCEZNY.

Za čím jedeme?

Výstava , která je věnována českým filmovým pohádkám. Jsou zde vystaveny šaty Arabely, Rumburaka, 3íleně smutné princezny , Pyšné princezny a dalších pohádkových postav z českých filmů.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Ve Strahovském pivovaru. Sice zde není uplně levně, ale hezké prostředí.Dali jsme si gulášovou polévku v chlebě za 99 Kč a dospělí malé pivo sv.Norbert za 35 Kč. Děti si daly za 40 Kč čokoládu.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Nelíbilo se nám, že kostými u nabízeného fotografování za 40 Kč byly pouze pro děti kterým bylo aspoň 10 let. Mrňousové měli smůlu.

Ostatní informace

Vstupné na výstavu je 130 Kč pro dospělé, děti do 3 let zdarma, důchodci, děti (3-15), studenti za 70 Kč.Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Druh:
za kulturou
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Praha-Dejvice
(vzdálenost od místa: 1.5 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Jak se oblékají princezny

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace