Inline brusle Poděbrady - Nymburk

Tipy na výlet, Polabí
Kam a jak jedeme?

In-line stezka Poděbrady - Nymbruk. Dobrá dostupnost stezky je jak z Podběrad, tak i Nymbruka. Proto je možnost si vybrat z jakého místa se pojede. Možností parkování podél řeky je v obou městech dost.

Stezka vede těsně podél řeky. V létě je proti slunci částečně i kryta stromy. Povch trasy je dobrý. Místy už je však zničený. Celkově se jedná o příjemnou a klidnou jízdu. Další info naleznete na www.tipynabrusle.cz.

Za čím jedeme?

In-line bruslení na stezce podél řeky Labe. Cesta z Poděbrad do Nymburka zpět je dlouhá cca. 20 km, za 2 h klidné jízdy na bruslích jste nazpátek na výchozím místě. Jedno zda v Nymburce nebo v Poděbradech.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Možnost občerstvení je buď v Nymbruce u sportovního areálu nebo poté v obou městech v restauracích.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

klid a pohoda. Jedete si v příjemném prostředí ve stínu stromů podél řeky. Co si přát více k relaxaci. Snad už jenom vždy příjemný vítr dozad :-)

Ostatní informace

Komu nebude stačit tato trasa, může si bruslení ještě prodloužit Poděbrad proti proudu Labe do Libice nad Cidlinou nebo jen na soutok Labe a Cidliny,ale o tom až příště.Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Druh:
za sportem
Byli zde:
3 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Diskuse k výletu Inline brusle Poděbrady - Nymburk

09.08.2011 20:37
paraaaada

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Sledovat diskusi e-mailem
Váš email:
Sledování můžete kdykoliv zrušit jedním kliknutím.
Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace