Festival fantazie 2013

Tipy na výlet, Českomoravská Vrchovina
Kam a jak jedeme?

Největší festival pop-kultury v ČR nabídne zahraniční herce, kostýmy z filmů a seriálů, obrovské herny, 1200 pořadů, ...

Za čím jedeme?

lupa

18. Festival fantazie proběhne v Chotěboři od 28. 6. do 7. 7. 2013. Čtyři budovy a venkovní prostor nabídnou světově unikátní program pro příznivce nejen sci-fi, fantasy a hororu v hrách, filmech, seriálech, anime, comicsech, literatuře a podobně. 18. Festival fantazie přináší desítky filmů, 1200 pořadů, velkou videohernu a hernu stolních her i slavné zahraniční hosty.

lupa

Největší česká herna (až 50 konzolí, 50 počítačů a 70 stolů pro stolní hry) nabídne volné hraní, výuku her, představení novinek i turnaje o hodnotné ceny. A všechny typy her - od videoher přes hudební, taneční, deskové, karetní, hry miniatur, až po hry na hrdiny.


Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

Nabízíme ubytování v různých ubytovacích kapacitách. Více info viz. www.festivalfantazie.cz

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

lupa

Festival fantazie uvítá zahraniční hosty. Přiletí americký spisovatel Michael A. Stackpole, autor románů ze světů Star Wars, World of Warcraft, ale i vlastních sérií Věk objevů nebo Pevnost Drakonis. Fanoušci se dočkají herců Tonyho Amendoly ze Stargate SG-1 a Davida Nykla ze Stargate Atlantis, ze seriálu The Guild přiletí herec Sandeep Parikh a další.

Ostatní informace

250 Kč/den (200 Kč při platbě do 31.5), děti do 12 let poloviční vstupné, děti do 8 let vstupné zdarma.

Více info na www.festivalfantazie.czDalší informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Druh:
za kulturou
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Chotěboř
(vzdálenost od místa: 0.16 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Festival fantazie 2013

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace