Dolní Mísečky

Tipy na výlet, Krkonoše
Kam a jak jedeme?

Dojedeme autem zaparkujeme na parkovišti a dále se můžeme vydat buď busem na konečnou Horní Mísečky ,tam přesedneme na kyvadlový bus a jedeme se podívat na Zlaté Návrší tam podle počasí se vydáme zpět na Horní Mísečky poté po žluté turistické značce na Dolní Mísečky po 15 minutách se otevře celé údolí s boudami na Dolních Mísečkách po dalších 5 minutách můžete navštívit pension VEGA vlevo 2 minuty od hlavní cesty ,občerstvení ,pro děti dětské hřiště či možnost projížděk na koních . Stylová restaurace s krkonošskými specialitami (plněné sejkory) . Před závěrečnou cestou na parkoviště (15 min) ideálníé zastávka a poslední občerstvení .

Za čím jedeme?

Hory ,poznání ,koně ,relax,pohoda ,krásně prožitý den ,vhodné i v nepřízni počasí (lze kdy koliv zkrátit a alternativně upravit ) .

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

První možnost stravování je Vrbatova Bouda

Druhá možnost stravování je Jilemnická Bouda - nedoporučuji přehnané ceny ,nekulturní prostředí ,neochotný personál

Třetí možnost včetně ubytování pension VEGA

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Nenáročnost trasy ,kombinace s autobusovou dopravou ,proto vhodné pro rodiny s dětmi ,nádherné výhledy a nakonec zasloužená odměna pro děti povození na konících .

Ostatní informace

Parkoviště na Dolních Mísečkách je zdarma (pozor na Horních stojí den 100,- Kč)

Autobus na Horní Mísečky stojí 5,- Kč /osoba

Autobus na Vrbatovu Boudu stojí 20,- Kč /osobaDalší informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
do přírody, na hory, na kole
Byli zde:
3 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Jablonec nad Jizerou
(vzdálenost od místa: 9.3 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Dolní Mísečky

30.10.2011 22:28

Gabina

 

Varuji, před tímto pensionem, kde si hosta snaží udržet pouze tím, že se jim přilepí ke stolu, který vůbec neutírají. Když se vám podaří otevřít vchodové dveře, které silně drhnou, tak vás omráčí dost šílený smrad septiku, pro který jsem si oblíbila pro me do té doby neoblíbené vonné tyčinky, které tam pálí. Restaurace....nevím.... aří tam pán, který přes den řeže dříví, kydá hnůj a obstarává koně.......ano proti tomu nic, ale ten člověk se za víkend nepřevlékl a k plotně si obtočil snad ještě špinavější zástěru. Jídlo....pro nás děs a hrůza....Když tam proběhla velká hádka personálu, rodiny a vedoucího, tak někdo aktivně vytřel, všude dost mokro, smrad se vzniklým vlhkem zhoršil a vrcholem bylo když vodu z kýble, kterým celé přízemí a restauraci vytřeli, vylili před hlavní vchod....nebudu vás dále zatěžovat....hrůza....v sobotu jsme jeli....raději domu....protože virpoolku a zábal už jsme neriskli.....Jinak je pan vedoucí arogantní a silně odporný muž.....Ještě perla, když ho jiní hosté scháněli, tak jim paní, asi manželka, řekla, ať počkají, že kadí)))))......Také nás servírka bavila příběhem, jak ji nejaký host naštval, tak že ho poslala do pr.... ))))....opravdu hnus....

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Sledovat diskusi e-mailem
Váš email:
Sledování můžete kdykoliv zrušit jedním kliknutím.
Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace