Do Tiských stěn pro energii

Tipy na výlet, Děčínsko a Lužické hory
Kam a jak jedeme?

lupa

Vážení přátelé Turistiky i turistiky,tentokrát Vás pozvu do Tiských stěn,kde jak jsem na vlastní kůži zjistil, vyzařuje ze skal pozitivní energie.Do Tisé, kde je hlavní vstup,se dostanete autobusem z Děčína s přestupem v Libouchci.No a do Děčína se dostanete vlakem odkudkoliv z ČR.

Za čím jedeme?

lupa

Tiské stěny,je soubor skal a skalních útvarů,které jsou součástí Labských pískovců.Je zde ráj horolezců.Pokud zapojíte svou fantazii,objevíte spoustu tvarů i patvarů,které vytvořila nejlepší architektka-příroda.Tiské stěny se dělí na dvě části-Velké a Malé stěny.Velkými stěnami vede kromě čtz,také NS.Doporučuji jednu cestu absolvovat po čtz a zpět se vrátit po NS.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

lupa

Ke stravě Vám mohu doporučit Turistickou chatu Tisá, u východního konce trasy nebo krásný podnik jménem Refugio v Tisé,který má krásný interiér, vlídnou a rychlou obsluhu a hlavně dobré jídlo a pití.K ubytování můžete využít kemp v Ostrově,to pokud chcete spát ve stanu nebo krásný Autokemp v Tisé a Turistickou chatu Tisá.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

lupa

Tiské skály jsou nádherné. Nebude se Vám je opustit a vydržíte zde celý den.Pokud se Vám podaří jako mě načerpat ze skal energii, budete odcházet fyzicky příjemně unaveni,ale v dušičce budete mít pohodu.Nelíbilo se mi, že ani v takto krásných místech, lidem nic nebrání odhodit nebo schovat odpadky.

Ostatní informace

vstup je velmi lidový.Dosp.30 .- a děti 15 .-.Pokud nejste ochotni slevit ze svého pohodlí,je bohužel v Tisé dostatek placených parkovišť.Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Druh:
do přírody
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Libouchec
(vzdálenost od místa: 3.75 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Do Tiských stěn pro energii

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace