Do Hrusic nejen za kocourkem Mikešem

Tipy na výlet, Posázaví
Kam a jak jedeme?

Vítejte v Hrusicích
Vítejte v Hrusicích
lupa

Do Hrusic jsme se vydali vlakem. Vystoupili jsme v Mirošovicích, odkud jsme po žluté došli až do Hrusic cca 2km. Okolí není nijak úchvatné. Údolí je zmrzačené dálnicí a neutichajícím hlukem. Ovšem při vstupu do Hrusic je vše odpuštěno.

Za čím jedeme?

Když jsme zahlédli místní kostelík, okamžitě se nám vybavily Ladovy obrázky. Navštívili jsme památník Josef Lady, kde nám velice příjemná paní průvodkyně vyprávěla, jak Lada " zlobil" s Haškem :o), jak žil, jak zemřel....Nakoupili jsme pohledy, karty, pexesa, nechali se orazítkovat a šli se najíst do hospody u Sejků.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Hospoda u Sejků však není " TOU" hospodou, proslavenou hospodskou rvačkou, ale i tak je zde velice milo. Po dobrém českém obědě jsme se ( aby nám slehlo:o) ) vydali směr Senohraby . Odtud vlakem zpět do Prahy.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Velice příjemná a ochotná paní průvodkyně. Spousta upomínkových LADOVSKÝCH předmětů, krásná razítka, pohledy, omalovánky, pexesa, karty.... Seženete zde i turistickou známku. V hospodě to bylo s obsluhou slabší, zato oběd byl eňo ňuňo :o)

Ostatní informace

Procházka to je příjemná a když se dostanete z dohledu dálnice, tak nemá chybu.:o)Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Byli zde:
3 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Diskuse k výletu Do Hrusic nejen za kocourkem Mikešem

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace