Cyklovýlet podél Labe od Mělníka na Starou Boleslav

Tipy na výlet, Polabí
Kam a jak jedeme?

Mělník
Mělník
lupa

Jeli jsme autem z Teplic do Hořína u Mělníka,kde jsme zaparkovali a vydali se na kole přes Mělník(i s prohlídkou historického jádra a zámeckých teras) po levé straně proti proudu Labe na Kly,Tuhaň.Mlékojedy,Borek a okolo pískoven do Staré Boleslavi.Zpět jsme se vraceli po druhé straně řeky do Kostelce nad Labem(kde je nová pěkná cyklotrasa),neboť po té co jsme přijeli do St.Boleslavi jsme byli docela vyklepaní.Je samá díra a kameny a po deštích i samé bláto.V Kostelci jsme pak přejeli most směrem na Kozly,Tišice,Tuhaň,Kly do Mělníka a zpět přes vodu do Hořína kde jsme se jeli podívat ke zdymadlům u plavebního kanálu Vraňansko-Hořínskému a podél Vltavy k Vrbnu a pak zpět k autu.

Za čím jedeme?

Chtěli jsme postupně poznat možné trasy podél celého Labe a prohlédnout si i Starou Boleslav.Máme jí najetou od Pirny po St.Boleslav a od Kolína po Kladruby nad Labem.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

Jídlo jsme si vezli s sebou akorát jsme byli v cukrárně ve St.Boleslavi

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

lupa

Cesta přes Mělník je trochu hůře značená až k najetí k řece a je pak až ke Klům jen uježděná prašná a s kameny,takže jsme pak jeli z části po silnici do Mlékojed a pak se vše opakovalo.Jinak ale byl u vody zase klid.

Ostatní informace

Nikde jsme vstupy neplatili,prohlíželi jsme vše z venku.Další informace

neumístěno
Druh:
na kole
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Mělník
(vzdálenost od místa: 1.99 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Cyklovýlet podél Labe od Mělníka na Starou Boleslav

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace