Bzenecká pouť

Tipy na výlet, Slovácko
Kam a jak jedeme?

lupa

Bzenecká pouť se letos konala ve dnech 15. - 17. srpna. Do Bzence se dá dopravit jak vlakem, tak autobusem. Autobus stojí přímo v centru města, kde se pouť koná, od vlakového nádraží je to necelý kilometr. Do Bzence můžete taky dojít například krásnou procházkou z Moravského písku, která je popsána zde.

Za čím jedeme?

lupa

Pouť nabízí řadu doprovodných akcí, můžete se podívat tady. V Bzeneckém parku se pak v pátek a sobotu koná další program, letos to byly kapely Iné Kafe, Metalinda, Artemis, Generace a další, nebo taky dětská diskotéka, vzduchovková střelnice, ukázka vojenské techniky či soutěž v pojídání kvašáků.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

lupa

Na pouti je samozřejmě řada stánků s občerstvením různých regionálních firem nabízející své výrobky. Taky můžete navštívit na náměstí hotel Junior, který nejen letos nabízel pouťové menu za velice příjemné ceny.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Nejvíce se nám líbila atmosféra poutě a doprovodných programů, která je nám určitě blížší než nějaké velké "monstr" akce.

Ostatní informace

Na odpolední program je vstupné dobrovolné, platí se až za večerní koncerty. Letošní cena byla na pátek 300 kč a na sobotu 250 kč. Stránky poutě naleznete tady.Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Vlčí Důl-Dobranov
(vzdálenost od místa: 2.3 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Bzenecká pouť

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace