Autem,pěšky a vlakem.

Tipy na výlet, Hrubý Jeseník
Kam a jak jedeme?

Lanovkou,nebo pěší.
Lanovkou,nebo pěší.
lupa

Jedeme autem na Ramzovské sedlo na parkoviště pod sedačkovou lanovkou.Je to asi nejlepší způsob jak se dopravit na výchozí bod výletu.Podle zdatnosti zvolíme variantu pěší a nebo lanovkou na Šerák.Na pěší variantu se vydáme po červené značce až na Šerák rozcestí(1319m.n.m.).Dále už pokračujeme po modré značce,která nás dovede do Lipové k nádraží.

Za čím jedeme?

Pohled na větrné elektrárny.
Pohled na větrné elektrárny.
lupa

Náš výlet kombinuje cestování automobilem,pěší,lanovkou a vlakem.Je to okruh,kdy se můžeme na výchozí bod vrátit vlakem.Náš výlet prochází krásnou přírodou Hrubého Jeseníku v oblasti Ramzové,Šeráku a Lázní Lipová.Uvidíme cestou k chatu Jiřího,kterou navštívíme,výhledy do údolí a Obří skály cestou do Lipové.Z Lázní Lipová se vrátíme do Ramzovského sedla vlakem.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

Naše tůra by nebyla úplná,kdyby jsme se nezastavili v chatě Jiřího na Šeráku,dále jsme cestou navštívili hotýlek u Kance,ale v Lipové je i více možností.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Přestup na Čerňavě
Přestup na Čerňavě
lupa

Myslím,že milovníci přírody si přijdou na své,pokud alespoň trošku přeje počasí.Je třeba počítat s drsnějšími podmínkami Hrubého Jeseníku a vzít sebou teplé oblečení.Výhledy do krajiny jsou nádherné.

Ostatní informace

SmileDalší informace

Hodnocení:
neumístěno
Druh:
do přírody
Byl zde::
1 turista
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Ramzová
(vzdálenost od místa: 0.42 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Autem,pěšky a vlakem.

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace