Adventure golf Počepice - golf opravdu pro každého

Tipy na výlet, Středočeská pahorkatina
Kam a jak jedeme?

Adventure (mini) golf Počepice naleznete 75Km jižně od Prahy ve vesničce Počepice, nedaleko město Sedlčany, proslulé Sedlčanským Hermelínem.

Trasa příjezdu je velmi jednoduchá. Z Prahy se vydáme směrem na Benešov, Olbramovice, Sedlčany a Počepice. Časová náročnost je na cestu je 45 minut.

Pravidelně zde jezdí i autobusová doprava do Prahy a zpět.

Co se týče dopravy nejde to opravdu každý.

Za čím jedeme?

Adventure golf Počepice je jedno z prvních hřišť v ČR. Adventure golf se k nám dostal ze Severní Ameriky, kde je oblíbeným rekreačním i profesionálním sportem a především rodinnou zábavou. Je to v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových jamek. Hraje se golfovými holemi určenými k puttování nebo minigolfovými kladívky a golfovým míčkem. Takže Adventure Golf není ani minigolf ani golf, ale něco mezi tím … a hlavně při něm zažijete spoustu legrace a probudí ve vás skrytou soutěživost. Potřebujete sebou pouze chuť ke hře, protože veškeré vybaví Vám ke hře personál rád zdarma zapůjčí.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

V areálu není pouze Adventure golf, ale i mnoho venkovního posezení i v krytém altánku a restaurace kde mají každý den na výběr z dvou hotových jídel a minutkových jídel.

Nechybí ani specialita podniku teplý perník a určitě každého potěší i zmrzlinové poháry, palačinky nebo jiné dezerty.

Adventure golf Počepice
Adventure golf Počepice
lupa

Ubytování je možné taktéž přímo v areálu. Jedná se o ubytování formou apartmánu ve třech čtyřlůžkových pokojích se sprchovým koutem a umyvadlem. Pouze společné toalety. Do společných prostor patří obývací místnost s kuchyní.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Mapa hřiště
Mapa hřiště
lupa

Nenajdete zde ruch velkoměsta, hřiště je zasazeno do malebné klidné krajiny. Součásti hřiště, které se rozkládá zhruba na 1100m2 je překrásná zahrada s vodopádem, potůčkem a několika jezírky s fontánami. Nabízejí plné sportovní vyžití včetně tenisu, beach volejbalu a hřiště na mini fotbal o rozloze 50m x 25m. Dále pak stolní fotbálek a kulečník v restaurací. Je zde i prodejna smíšeného zboží s točenou zmrzlinou a ledovou tříští.

V neposlední řadě je v areálu dětské hřiště s lanovkou, klouzačkou, trampolínou a pískovištěm.

Ostatní informace

Adventure golf Počepice
Adventure golf Počepice
lupa

Adventure golf stojí na hodinu hry včetně zapůjčení vybavení 120Kč/h pro dospělou osobu. Jsou zde možní i další slevy v podání rodinného vstupné pro dva dospělé a dvě děti za 270Kč/h, studenské za 75Kč/h, senioři a držitelé ZTP 75Kč/h, děti do výšky 100cm mají vstup zdarma a děti od 100cm do 140cm mají vstup za 60Kč/h.

Velice příznivé jsou ceny v restauraci kde mají za hotové jídla i s polévkou za 65Kč.

Ubytování je 250Kč noc.Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za kulturou, za sportem, do přírody, na golf, na hory, na kole
Byl zde::
1 turista
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Sedlčany
(vzdálenost od místa: 7.4 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Adventure golf Počepice - golf opravdu pro každého

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace