8.1.Do zimní Chrastavy KČT ČESKÁ LÍPA

Tipy na výlet, Jizerské hory
lupa

Pojďte s námi opět na velkolepou zimní akci. Z hlavního nádraží Česká Lípa odjíždíme v 6,55. Na místě budeme s přestupem v Liberci v 8,46. Místo Startu a Cíle je v prostorách CVA (Centrum volnočasových aktivit, býv. školní jídelna.).

lupa

Vítáni jsou i pejsci ve štuclíku a větší na vodítku. Sedmikilometrová trasa: podchodem do Ještědské ulice a dále vlevo po žluté přes Ovčí horu na Hamrštejn, kde je kontrola a zároveň otočka sedmičky po modré přes lanový most nad Lužickou Nisou k nádraží Andělská Hora a kolem kostela do Chrastavy do cíle. Patnáctikilometrová trasa pokračuje z Hamr-štejna dále po žluté na Machnín, Bedřichovku a Bedřichovecký les, po zelené vlevo na odbočku „U Procházků“ (kontrola), vpravo směr Nová Ves (vlastní značení), kolem kostela na Vysokou (koňská farma) a nakonec zpět do Chrastavy.

Ubytovánínení třeba .
Svačiny vlastní,ale určitě v obci bude několik restaurací.
Z vlastní zkušenosti velmi dobrá kuchyně.

Zasněžená krajina parta lidí....

lupa

Startovné: Dospělí 30.-Kč, mládež do 15 let 20.-Kč. Sleva s kartou EUROBEDS je 10 Kč. Akce končí v 15 hod. Kontakt e-mail: horac.jan@seznam.cz, http://www.chrastava.cz/ a INFO Chrastava, tel. 485 143 161. Českolipskou výpravu vede P.Vejtruba (728921459) a A.Kaprál (724549631)

 INFO Z ROKU 2008:ZDE
Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za sportem, do přírody, na hory
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Chrastava
(vzdálenost od místa: 1.2 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu 8.1.Do zimní Chrastavy KČT ČESKÁ LÍPA

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace