Jsem zde poprvé

Vítáme vás na stránkách TURISTIKA.CZ.

Naše stránky jsou určeny všem náhodným i pravidelným výletníkům, turistům a cestovatelům, tedy právě vám.

Stránky Turistika.cz je místo, kde tisíce lidí sdílí své zkušenosti z cest a výletů, formou různých článků, jako je třeba tip na výlet, praktická rada, cestopis nebo popisek zajímavého místa. Společnost Turistika.cz, s.r.o. se pak dělí o peníze z reklamy, která se zobrazí u článku každého autora. "Na každý měsíc vyčleníme cca 30% ze zisku stránek, spočítáme předpokládaný počet zobrazení článků a určíme částku 0,01 - 0,10 Kč, kterou dostane každý autor příspěvku" doplňuje Jirka Pilnáček, ředitel Turistika.cz. Pokud někdo porušuje zákony, např. autorský zákon - kopíruje texty z jiných stránek nebo vkládá na stránky Turistika.cz cizí fotografie bez souhlasu autora, nedostane odměnu za své články a jeho články budou vyřazeny z veřejné části webu. K lednu 2017 jsme rozdělili mezi přispěvatele více než 850.000,- Kč.

Všechny informace zobrazuje přehledně na mapě. Snadno si tak na mapě najdete region nebo místo, kam chcete jet a pak si už jenom vybíráte informace, které chcete zobrazit. Na mapě zobrazujeme už více než 60.000 míst, 8 500 tipů na výlet, 7 000 tras, 220 000 nabídek ubytování a 1 500.000 fotografií

Pokud se chcete přidat mezi nás - ZAREGISTRUJTE SE a můžete za vaše zkušenosti také vydělat peníze na vaše cesty a výlety.

Naše vize

Občasným i nadšeným turistům, cestovatelům a výletníkům vytváříme unikátní zdroj informací, databanku zkušeností a praktických rad ostatních turistů, cestovatelů a výletníků pro ještě větší požitek z cesty a výletu, ušetření peněz či nepříjemných situací a bezpečný návrat domů z tuzemska i zahraničí

Věříme, že nejlepšími pomocníky při cestách jsou sami cestovatelé, turisté a výletníci a proto klademe největší důraz na to, aby přímo oni se podíleli na tvorbě tohoto projektu a mohli a chtěli sdílet své zkušenosti a zážitky s ostatními.

Věříme, že vše co potřebujeme vědět, pro opravdu skvělý zážitek zcesty, či výletu již patrně někdo ví, či sám přímo prožil a že právě tato zkušenost je pro ostatní nenahraditelná.

Naší strategií proto, je vytvořit infrastrukturu, technologii a nadšení usnadňující sdílet své zážitky, lehce vyhledat odpověď na mou otázku a najít inspiraci pro cestu, výlet či řešení situace.

Nápověda

Nápověda je dobře vidět v jednotlivých sekcích a stejně tak u formulářů pro vložení příspěvku. Když vás bude cokoliv zajímat, napište nám. Formulář pro zaslání vzkazu najdete na všech stránkách, v pravém sloupci.

Jak přidat článek

V pravém sloupečku všech stránek je odkaz "PŘIDEJTE NOVÝ OBSAH". Na této stránce po přihlášení najdete odkazy na formuláře pro přidání různých článků.


Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace