Vlastní koupelna

Rady, Česká republika
lupa

Pokud nespíme zrovna v kempu, příp. někde u vody, podařilo se nám perfektním způsobem vyřešit "vlastní koupelnu". V prodejně s trekingovým vybavením (ale je možno to objednat i na internetu) jsme zakoupili skládací kanystr s přesným názvem Tatonka - Faltkanister. Má plastové držátko a kohoutek. Nechá se složit do placky o minimálních rozměrů.

Byl ale jeden problém, jak ho zavěsit, abychom ho mohli v případě potřeby použít jako sprchu. I to jsem snadno vyřešila. Použila jsem starou silonovou tašku, do rohu zavázala uzávěr od PEt lahve (lze ale použit i zátku od vína), druhý kus motouzu uvázala za ucha tašky a ještě provlékla držátkem kanystru a je vyřešeno.

Z kohoutku teče voda poměrně slabým pramenem, takže se nespotřebuje ani moc vody. Nechá se to pověsit na větev, na zrcátko od auta a pod. Musím přiznat, že název "Tamhle je koupelna" se docela rychle zaběhl.

Úspěšně to používáme již 2 roky, projeli jsme s tím Belgii, Anglii, Skotsko i Ameriku a samozřejmě to často používáme i u nás. A zatím to drží.Další informace

Typ rady:
ostatní

Diskuse k radě Vlastní koupelna

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace