Restaurace Praha - Potštejn

Rady, Orlické hory a podhůří
Smažený hermelín a potštejnské brambory
Smažený hermelín a potštejnské brambory
lupa

Pokud někdo z Vás míří do Orlických hor, určitě se zastavte na jídlo v restauraci Praha. Najdete ji v "městečku" Potštejn hned vedle zámku. Ze silnice není vidět, ale pokud přijdete (přijedete) k zámku uvidíte ji po levé straně (pokud stojíte čelem k zámku).

Jídlo bylo nádherné na pohled a chuťově výborné. Už dolouho jsem si takhle nepochutnala. Byli jsme tam během víkendu 2x. :)

Obsluha byla příjemná a i přes to, že bylo celkem narváno, nečekali jsme nijak dlouho. U restaurace je i zahrádka, která ale v dubnu ještě nefungovala. Nicméně je velká.

Koukněte se na fotečky. Myslím, že to mluví samo za sebe.Další informace

Typ rady:
jídlo a ubytování

Diskuse k radě Restaurace Praha - Potštejn

12.07.2012 09:28

Vaří  výborně, to můžu jen potvrdit. S ubytováním tam mám horší zkušenost - rezervovala jsem si pokoj pro 3 osoby na 3 noci. Po příjezdu jsme zjistili, že v pokoji jsou jen 2 postele. Paní majitelka nám sice dala přistýlku, ale za příplatek, se kterým jsme nepočítali. Nelíbily se nám ani přikrývky, staré, vylézající z otrhaného povlečení. Druhý den jsme se raději přestěhovali do sousedního hotelu Slavie, který sice zvenku nevypadá nijak krásně, ale ubytování bylo nesrovnatelně lepší i levnější.

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Sledovat diskusi e-mailem
Váš email:
Sledování můžete kdykoliv zrušit jedním kliknutím.
Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace