Kudówa zdrój - nákupy

Městečko, Polsko
Kudówa zdrój - tržnice
Kudówa zdrój - tržnice
lupa

Kudówa Zdrój je nejbližší město na polské straně za Náchodem. Kdo chce nakupovat v Polsku, tak jistě toto místo navštíví. Nakupovat lze na místním tržišti, které je hned na pravé straně při vjezdu do města. Je zde poměrně velké placené parkoviště. Bez problémů se dá platit korunami. Nabídka i styl prodeje nám přišla podobná, jako na našich větších vietnamských tržnicích. Zboží bylo sice trochu jiné než u nás, nepřišlo nám však, že by byl výrazný rozdíl. Asi trochu lepší byl výběr kožešinových výrobků. Potraviny, které ve stáncích nabízely, jako sýry, nebo uzeniny patřily do nižší cenové kategorie. Několik stánků nabízelo tradiční občerstvení včetně teplých uzenin a ryb. Výhodou tržiště bylo WC, byť placené.

Kudówa zdrój - tržnice
Kudówa zdrój - tržnice
lupa

Nedaleko tržiště je nákupní středisko místního řetězce Biedronka, kde byl podstatně větší výběr potravin. Při kurzu koruny přes 27,50 za € se nám údajná výhodnost nákupu v Polsku moc nezdála. Po nákupu určitě doporučuji projít se městečkem, hlavně jeho lázeňskou částí. Možné je též navštívit místní akvapark. Na internetu je možné si údajně stáhnout 40% slevu.

Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Poloha:
369 metrů nad mořem
Byli zde:
2 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Diskuse k místu Kudówa zdrój - nákupy

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace