Strašidelný podzim u Senftenberského jezera

Články, Německo
Familienpark (c) Kai Hüttner
Familienpark (c) Kai Hüttner
lupa

Lužická jezerní krajina není jen letní dovolenkovou záležitostí, příjemné chvíle tu lze strávit i na podzim. V říjnu tu ale bude trochu strašidelně. Nemějte ale obavy, z jezer tu nebudou vystupovat žádné příšery, jen se tu bude ve velkém slavit Halloween.

Podzimní rodinné radovánky u vody

(c) LSB
(c) LSB
lupa

Chystáte se vzít děti na podzimní dovolenou do přírody? Zkuste Lužická jezera, konkrétně Senftenberské jezero, kde jsou na takové příležitosti skvěle zařízení. Ve zdejším rodinném rekreačním parku přímo na břehu jezera, největším areálu svého druhu v celém kraji, nebude ani po skončení koupací sezóny o zábavu nouze. Po celý říjen se to tu totiž bude okolo táboráků hemžit čarodějnicemi, strašidelnými duchy a dalšími nestvůrami. Nejvíce se jich tu sejde koncem měsíce, u příležitosti oslav Halloweenu.

Rodinný park u Senftenberského jezera

(c) LSB
(c) LSB
lupa

V rodinném parku u Senftenberského jezera v Lužické jezerní krajině najdete celkem 200 rekreačních domků a 160 míst pro stany, to vše se službami na úrovni pěti hvězdiček. Vše je dovedeno k dokonalosti do posledního detailu: Bezbariérové přístupy pro handicapované i kočárky až k pláži, přehledné značení formou obrázků dobře zapamatovatelných i pro děti, dětské hřiště a mnoho dalších. V některých typech rekreačních domků patří do základního vybavení i dětské postýlky a židle.

Halloween se vším všudy

(c) LSB
(c) LSB
lupa

Kromě strašidelných masek a kostýmů k Halloweenu neodmyslitelně patří také dýně. Pestře zdobené a vyřezávané oranžové plody i v Lužici potkáte téměř na každém kroku. Večery pak zpříjemní lampiónové průvody a společná posezení u ohně. Přes den se děti mohou těšit na zábavné procházky lesem, místní maskot žabák Klupp je pak naučí vyrábět chutné pralinky či vyřezávat dýně.

Inzertní sdělení: Podzimní prázdniny u Senftenberského jezera

Využijte speciální říjnové nabídky na období podzimních prázdnin. Čeká na vás několik dní odpočinku v krajině zbarvené podzimními barvami a příjemné klima u vody. Například za rodinný rekreační domek pro dva dospělé a dvě děti zaplatíte v říjnu místo 7 pouze 6 nocí pobytu, celkem 544 Euro. Více na www.familienpark-see.de.

Užitečné odkazy

Více o Lužické jezerní krajině: www.lausitzerseenland.de

Další tipy na dovolenou v Německu: www.germany.travel

Diskuse ke článku Strašidelný podzim u Senftenberského jezera

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace