ITB BERLIN 2017

Články, Německo
Jeden svět. Jeden cestovní ruch. Jeden veletrh.

lupa

Procestujte celý svět na ITB v Berlíně, tentokrát 8. – 12. března 2017. Na jednom z největších veletrhů na světě na vás čekají země, města a regiony, touroperátoři, online rezervační portály a hotely, a mnoho dalších poskytovatelů služeb z více než 180 zemí světa. Chybět nebude téměř nikdo od Albánie až po Zambii. Každý z návštěvníků si zaručeně odnese obohacující zážitek ze setkání s lidmi z celé zeměkoule, a k tomu cenné poznatky z první ruky prostřednictvím osobních interakcích s mezinárodními odborníky.

Data, fakta a všechno ostatní, co potřebujete vědět:

  • 5 kontinentů,
  • 187 zemí,
  • 10.000 vystavovatelů,
  • 60.000 soukromých návštěvníků,
  • 120.000 odborných návštěvníků,
  • 160.000 metrů čtverečních.
lupa

Navzdory své velikosti a různorodosti nabídek si ITB Berlin zachovává jasnou a logickou strukturu spolu s geografickou organizaci podle destinací, celková dispozice sálu je uspořádána v segmentech, které odpovídají nejdůležitějším turistickým tématům.

Podívejte se na mapu, která vám přiblíží rozmístění jednotlivých vystavovatelů na ITB v Berlíně a produktů zastoupených na ITB v Berlíně na virtuálním trhu Place®.

Diskuse ke článku ITB BERLIN 2017

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace