Chaty a chalupy - turistika

Články, Svět
lupa

Také Vás láká turistika? Ideální příležitostí pro prozkoumání libovolné turistické oblasti v ČR je týdenní dovolená v soukromí pronajaté chaty.

lupa

Vybírat můžete chaty a chalupy v jižních Čechách (Šumava, Třeboňsko, Lipno), Krkonoších, Českém ráji, Orlických horách, na Znojemsku, v Jeseníkách, Beskydech i dalších turistických oblastech.

lupa

Rezervaci pobytů pro letní dovolenou 2012 je dobré neodkládat. Včasná rezervace pobytu zaručuje dostatečný výběr objektů i volných termínů. Pokud je pro Vás rozhodující nízká cena pobytu, doporučujeme rezervovat pobyty v mimosezóně, kdy je cena pobytu o něco nižší. Navíc jsme pro zájemce připravili speciální akci levná dovolená chaty a chalupy

lupa

Relaxace u bazénu
Po řádné túře může přijít vhod i trocha relaxace. Tu si můžete dopřát při pronájmu chaty či chalupy s vlastním bazénem. Chaty a chalupy s bazénem jsou u našich zákazníků velmi oblíbené.

Dovolená pro rodinu i skupiny
Kapacita chat a chalup je velmi rozmanitá, takže si na své přijdou jak rodiny s dětmi, tak větší skupiny. Místo i vybavení objektu nabízí nespočet možnosti jak strávit aktivní dovolenou. Nabízíme dovolenou u vody, cykloturistiku, pobyty ve vinařských oblastech, zimní dovolenou na horách, silvestrovské pobyty i další varianty.

Ubytování Třeboň Schwarzenberský seník
Od ledna 2012 společnost DDS TOUR nabízí ubytování i v nově vybudovaném ubytovacím zařízení v Třeboni.
Ubytování ve Schwarzenberském seníků nabízí celoročně pobyty pro menší i větší skupiny návštěvníků Třeboně.
Více o ubytování v Třeboni.

Diskuse ke článku Chaty a chalupy - turistika

Maximální spokojenost
16.07.2012 09:14

BoBa

Pro týdení pobyt na kolech v Jizerských horách jsme si vybrali ubytování v penzionu Bobovka nad Tanvaldem.Byli jsme velmi mile překvapeni.S tak ochotnými provozovateli penzionu jsme se ještě nesetkali a to již těch našich "výletů" bylo požehnaně.Můžeme jen doporučit!

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Sledovat diskusi e-mailem
Váš email:
Sledování můžete kdykoliv zrušit jedním kliknutím.
Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace